Naughty Dog nechystá na dnešný The Last of Us deň žiadne herné ohlásenie

Naughty Dog nechystá na dnešný The Last of Us deň žiadne herné ohlásenie

 

Nastavené očakávania.

Dnešok je v kalendári fanúšikov štúdia Naughty Dog označený ako The Last of Us deň alebo Outbreak Day. Deň, kedy sa oslavuje všetko, čo je spojené s touto sériou, ktorá sa tento rok rozšírila aj na televízne obrazovky. A tento rok oslavuje séria desiate výročie, takže naozaj je čo oslavovať.

A aj keď štúdio chystá viaceré formy osláv, tak žiadne nové ohlásenia týkajúce sa hier alebo seriálu čakať nemáme. Potvrdilo to samotné štúdio prostredníctvom sociálnych sietí: „Zajtra o 9:00 PT budeme oslavovať prostredníctvom streamu #TLOUDay, ktorý bude obsahovať oznámenia zamerané na umenie, merch a ďalšie. Aj keď si uctíme 10-ročný odkaz seriálu, nebudeme diskutovať o žiadnych budúcich herných alebo televíznych projektoch.“

Nejde pritom o tak veľké prekvapenie. Štúdio má síce už dlho vo vývoji multiplayerovú The Last of Us hru, no tento projekt zažil v tomto roku poriadne zemetrasenie po tom, čo si hru zahrali členovia štúdia Bungie ich spätná väzba bola, že hra nemá trvácnosť, čo je pri GAAS hrách veľmi veľký problém. Vývojársky tím bol tak zmenšený a plánuje sa kompletné prekopanie projektu.

Zdroj: ND

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk