Call of Duty MW2 a Warzone získajú strašidelný nádych. Nová sezóna prinesie aj nové kozmetické prvky

Call of Duty MW2 a Warzone získajú strašidelný nádych. Nová sezóna prinesie aj nové kozmetické prvky

 

Veľkolepé zakončenie jednej kapitoly hernej série.

Už za pár dní, presnejšie 27. Septembra sa hračí Call of Duty: Modern Warfare 2 dočkajú v poradí šiestej a zároveň poslednej sezóny. Tá prinesie nový battle pass, vďaka ktorému hráči získajú operátora Spawn, pričom ide o komiksového antihrdinu.

Zakúpením battle passu hráči okamžite získajú operátora Al Simmons, ktorý je Spanová identita vo svete smrteľníkov. Postupným odomykaním úrovní získajú hráči skiny pre tohto operátora. Activision však pripravil aj ďalšie postavy, ktoré pochádzajú z iných značiek.

Nové kozmetické balíčky, ktoré si môžete zakúpiť, prinesú Lilith a Inariusa zo séire Diablo od spoločnosti Blizzard, Ash Williamsa z horrovej série Evil Dead alebo upíra Alucard z anime Helsing. Okrem toho sa môžu tešiť aj na Skeletora – známeho z internetových memečiek k pochádzajúceho z Masters of the Universe.

Pribudnú aj nové zbrane. Medzi nimi napríklad TR-76 Geist útočnú pušku, ISO 9-mililemetrový samopal či zbraň na blízku Dual Kamas. V strede sezóny sa hráči môžu tešiť na motorovú pílu z hry Doom, ktorá však bude variantom inej zbrane na blízko.

Keďže sezóna bude prebiehať počas jesene, a teda aj Halloweenu, očakávať môžete aj klasický „The Haunting“ event, ktorého zmeni sa odzrkadlia ako vo Warzone, tak aj v klasickom režime pre viacerých hráčov tejto hry. 

Zdroj: Gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk