Exkluzivita Final Fantasy VII: Rebirth bude trvať 3 mesiace

Exkluzivita Final Fantasy VII: Rebirth bude trvať 3 mesiace

 

Plus ďalšie detaily o hre.

Final Fantasy VII: Rebirth dostal počas posledného State of Play svoj snáď finálny dátum vydania, ktorý je stanovený na 29. februára 2024 na PlayStation 5. Druhá z troch častí remaku sedmičky bude podobne ako prvý diel časovou exkluzivitou na PlayStation konzolách, no tentokrát po dobu iba troch mesiacov. Odhalil to koniec oficiálneho traileru k hre. Následne nič nebráni tomu, aby hra prišla buď na PC alebo na Xbox konzoly (tam je to však nepravdepodobné, nakoľko sa na konzole neobjavila ani prvá časť sedmičky).

Zároveň sme sa dozvedeli, kde sa končí Rebrith. Ako je už totiž známe, remake sedmičky bol rozdelený do samostatnej trilógie a v rozhovore pre PlayStation Blog prezradil režisér hry Tecuja Nomura: „Už sme to niekoľkokrát spomínali, ale poradie, v ktorom môžete preskúmať jednotlivé lokácie, nie je rovnaké ako v pôvodnej hre Final Fantasy VII a dochádza v ňom k určitým posunom. Napríklad Wutai, jedna z hlavných lokalít, nie je súčasťou trasy v hre Final Fantasy VII Rebirth a bude navštívená až v ďalšej hre. Hoci došlo k určitým zmenám v poradí lokácií, miesta zobrazené v tomto titule siahajú až po The Forgotten Capital, kde na vás čaká najväčší osud Final Fantasy VII.“

Rebirth prinesie taktiež zlepšenia oproti prvému dielu remaku v podobe nových synergy bojových pohybov, nových stromov schopností, možnosti ovládať Red XIII a dokonca príde aj nový Summon, ktorý nebol v originálnej Final Fantasy VII hre. Dôraz bude kladený na preskúmavanie prostredia a tešiť sa môžeme aj na bohatú nádielku vedľajšieho obsahu.

Zdroj: PS Blog

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk