V Mortal Kombat 1 budeme počuť aj Megan Fox

V Mortal Kombat 1 budeme počuť aj Megan Fox

 

A taktiež aj Jeana-Claude Van Damma.

Šéf NetherRealm a tvorca série Mortal Kombat Ed Boon potvrdil, že Jean-Claude Van Damme nebude v očakávanom pokračovaní Mortal Kombat 1 prítomní iba v podobe skinu postavy Johnny Cage, ale taktiež mu prepožičia svoj hlas. Na to, aby ste sa k nemu dostali však budete potrebovať Premium edíciu hry.

„Keď sme vytvorili prvú hru, naším pôvodným zámerom bolo vytvoriť Van Damma: Vtedy sme si mysleli, že to bude hra Damme: The Arcade Game. Chceli sme tam vidieť slovo Van Damme. Zavolali sme jeho ľuďom a povedali sme: 'Chceme urobiť hru založenú na Van Dammovi,'" povedal Boon. "Neviem, či odmietol, alebo sa k tomu nikdy nedostal, ale opäť ide o pár dvadsaťročných chalanov, ktorí chceli urobiť videohru. Viem si predstaviť, ako by Van Damme povedal: 'Nie, toto robiť nebudeme.' Niekoľkokrát sme to s ním skúšali tam a späť. Tentoraz sme trafili do lotérie a získali sme ho. Vlastne máme jeho hlas, bude to postava Johnnyho Cagea. Je to absolútne dokonalý okamih.“

Premium edíciu však nebudete potrebovať na to, aby ste počuli hlas Megan Fox. Tá ho totiž prepožičia postave Nitara, čo bolo ohlásené prostredníctvom videa.

„Na hre Mortal Kombat som vyrastala a nemôžem uveriť, že v novej hre nahovorím postavu," uviedla Fox v tlačovej správe. "Je mi cťou byť súčasťou jednej z najväčších videoherných legiend všetkých čias.“

Fox sa tak pripojí k už hviezdnemu obsadeniu hry, kde budeme počuť hlasy hercov J.K. Simmonsa, Antonyho Starra či Johna Cenu.

Mortal Kombat príde 19. septembra na PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Zdroj: NetherRealm

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk