V októbri sa údajne okrem Spider-Man 2 dočkáme aj ďalšej PlayStation exkluzivity

V októbri sa údajne okrem Spider-Man 2 dočkáme aj ďalšej PlayStation exkluzivity

 

Plný mesiac?

Sony má v kategórii first-party hier pripravenú na tento rok ešte dvojicu hier. A zdá sa, že obe z nich sa na trh dostanú v septembri. Prvou je samozrejme Marvel’s Spider-Man 2, ktorý príde 20. októbra. A tou druhou je hra Helldivers 2.

Ak keď Sony ešte oficiálny dátum vydania neohlásilo, tak známy herný insider Tom Henderson prezradil, že sa k nemu dostal brífing pre Sony partnership program v ktorom Sony spolupracuje s tvorcami obsahu (youtubermi a hernými webmi). V tomto dokumente bolo vyzradené, že tvorcovia obsahu sa majú zmieniť o tom, že hra príde v októbri tohto roka, aj keď bez uvedenia konkrétneho dátumu.

Hra bola ohlásená počas PlayStation Showcase v máji s generickým „2023“ vydaním. Nakoľko ide o live service hru, tak okrem PlayStation 5 príde Helldivers 2 v deň vydania na PC. Ide o pokračovanie pôvodnej hry z roku 2015. V pokračovaní sa však zmení pohľad na bojisko a namiesto top-down strieľačky nás čaká kooperatívny zážitok z pohľadu tretej osoby.

Hra navyše iba minulý týždeň dostala oficiálne hodnotenie prístupnosti od ESRB, čo taktiež naznačuje blížiaci sa dátum vydania.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk