Sony zverejnilo zábery z hrania a detaily PlayStation 5 exkluzivity Helldivers 2

Sony zverejnilo zábery z hrania a detaily PlayStation 5 exkluzivity Helldivers 2

 

Ešte v tomto roku.

Počas PlayStation Showcase sme sa dozvedeli, že dvojicu first-party hier Sony na posledné mesiace tohto roka tvorí dvojica Spider-Man 2 a Helldivers 2. A práve druhá menovaná dostala niekoľko detailov a potvrdila vydanie na tento rok.

Najprv však zábery z hrania.

Helldivers 2 je kooperatívnou strieľačkou, ktorá bude klásť dôraz na výbavu s ktorou poputujete do boja v kombinácii so silnými schopnosťami, ktoré majú hráči k dispozícii: „Zatiaľ čo jeden Helldiver vedie ťažkú paľbu, druhý Helldiver môže spustiť generátor štítu, aby chránil spoluhráčov, keď sa nepriatelia tlačia späť," napísala Katherine Baskin, komunitná manažérka hry na PlayStation Blogu. „V štvorčlennom tíme si budete môcť vybrať kombináciu stratégií a zbraní, ktoré zakaždým povedú k jedinečnému víťazstvu. Prioritou vášho tímu je použiť Reinforce stratagem [keď zomrie spoluhráč], aby ste na planétu povolali svojho úplne nového Helldivera a pokračovali presne tam, kde ste skončili. Dokonca si môžete vziať zbrane, ktoré po sebe zanechala vaša predchádzajúca mŕtvola.“

Vývojári taktiež potvrdili vydanie hry na PC a PlayStation 5 a aj keď neprezradili konkrétny dátum vydania, tak hra príde ešte v tomto roku.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk