FIFA 23 umožní hráčom vypnúť kritické komentáre, aby sa cítili lepšie

FIFA 23 umožní hráčom vypnúť kritické komentáre, aby sa cítili lepšie

 

Bez ujmy na zdraví.

Aj keď masívnych zmien vo FIFA 23 by ste hľadali asi márne, tak EA si pre hráčov predsa len pripravilo jedno zlepšenie. Aj keď úprimne nevieme, či slovo „zlepšenie“ vystihuje novú možnosť, ktorá bola do hry pridaná.

Hráči totiž v nastaveniach objavili novú možnosť označenú ako „Disable Critical Commentary,“ a tá slúži na to, aby vás komentátori hry (v anglickom jazyku to sú Derek Rae a Stewart Robson) nenavážali a nekritizovali vás v prípade, že sa vám počas zápasu nedarí. Budú sa síce venovať štandardne venovať komentovaniu, no aby vaše ego náhodou neutrpelo, tak si odpustia väčšiu kritiku.

Je dosť možné, že fíčurka bola pridaná do hry kvôli deťom (FIFA 23 je dostupná od troch rokov), no v prípade, že máte pocit, že ste majster hrania hry FIFA a komentátori vám pripomenú, že ním nie ste, tak ich môžete jednoducho utíšiť.

Redakcia Eurogamer si však všimla, že táto možnosť nefunguje úplne dokonale a to hlavne v móde FIFA Ultimate Team, kedy komentátorská dvojica kritizuje vašu hru jedna radosť.

FIFA 23 vychádza 30. septembra, no hru si už môžete zahrať teraz vrámci 10-hodinovej skúšobnej doby za predpokladu, že máte aktívne predplatné EA Play. 

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk