Electronic Arts predstaví novú hru s názvom Wild Hearts už zajtra

Electronic Arts predstaví novú hru s názvom Wild Hearts už zajtra

 

Zaujímavá spolupráca.

Vydavateľstvo Electronic Arts nám už zajtra trailerom predstaví svoju novú hru s názvom Wild Hearts na ktorej spolupracujú s Koei Tecmo a štúdiom Omega Force, ktoré je známe hlavne vďaka sérii Dynasty Warrior.

"Je nám cťou spolupracovať s EA Originals a mať podporu tímu s takými neuveriteľnými výsledkami vo vydávaní nových prevratných hier," povedal o projekte Yosuke Hayashi, výkonný viceprezident spoločnosti Koei Tecmo.

"Tím EA plne akceptuje našu kreatívnu nezávislosť a stal sa neoceniteľným partnerom, ktorý ponúka podporu pri vývoji aj vydávaní. Spojenie zdrojov EA s našimi vlastnými nám pomôže predstaviť nový druh loveckej hry globálnemu publiku hráčov a rozšíriť náš dosah na svetové trhy. Veľmi sa teším na deň, keď si túto novú hru budú môcť zahrať hráči z celého sveta."

GM EA Partners Jeff Gamon dodal: "Vychádzajúc z neuveriteľného úspechu EA Originals, ku ktorému patrí aj nedávne vydanie hier It Takes Two a Knockout City, sme nadšení, že môžeme spolupracovať s úžasne talentovaným tímom Omega Force.

"Pozdvihli žáner lovu na ďalšiu úroveň a spojili svoj osvedčený talent pre bojové hry s nečakanými a inovatívnymi mechanikami. Nemôžeme sa dočkať, až ich nové prevratné dobrodružstvo predstavíme svetu ešte tento mesiac."

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk