Jedno prejdenie Gotham Knights vám nebude stačiť na to, aby ste videli všetko

Jedno prejdenie Gotham Knights vám nebude stačiť na to, aby ste videli všetko

 

Viac postáv, viac verzií.

Gotham Knights zavedie hráčov do Gothamu po smrti Batmana a mantru ochrancov mesta na seba preberie štvorica Nightwing, Red Hood, Robit a Batgirl. A nakoľko všetky tieto štyri postavy sú hrateľné, tak vývojárom pribudlo niekoľko vrások na čele.

Každá postava má vlastnú osobnosť, vlastné dialógy a vývojári chceli, aby to bolo všetko správne premietnuté do hry. Výsledkom toho však je, že ak chcete v hre prežiť všetky možné situácie, tak vám jedno prejdenie hry stačiť určite nebude. Prezradil to režisér hry Geoff Ellenor v rozhovore pre PLAY magazín.

„Počas jedného hrania neuvidíte všetko," vysvetlil Ellenor a pokračoval: "Už len preto, že je tu veľa obsahu, ktorý je jedinečný pre hrdinovo vnímanie toho, čo sa deje a čo sa stalo,“ potvrdil Ellenor a režisér cutscén Wilson Mui dodal: „Z hľadiska štruktúry budeme mať pre každú postavu veľmi podobnú scénu, ale každá postava má svoju vlastnú verziu. "Keďže sa pohybujú inak, hovoria inak, majú odlišnú históriu so všetkými postavami, umožňuje nám to vytvoriť scénu, ktorá by bola ich verziou."

Gotham Knights príde 21. októbra na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: PLAY

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk