PlayStation vraj chystá v septembri prezentáciu a jedna z exkluzivít bola odhalená

PlayStation vraj chystá v septembri prezentáciu a jedna z exkluzivít bola odhalená

 

Žiadne prekvapenia.

Zdá sa, že pre spoločnosť Sony bude štandardným mesiacom na herné prezentácie september. Minulý rok sme sa dočkali jednej a tento rok sa pravdepodobne dočkáme druhej. Naznačil to insider s prezývkou DuskGolem na sociálnej sieti ResetEra. Nepriblížil o aké podujatie by malo ísť, no vzhľadom na ďalší kúsok informácie od neho je zrejmé, že by malo ísť o veľký PlayStation Showcase.

DuskGolem totiž taktiež prezradil, že jedným z ohlásení na podujatí bude PlayStation 5 exkluzivita Helldivers 2 na ktorej údajne Sony spolupracuje so štúdiom Arrowhead Studios. Leaker potvrdil, že video z traileru pre hru pochádza priamo od neho.

Helldivers je top-down strieľačka, ktorá vyšla v roku 2015 a zdá sa, že pre Sony (ktoré bolo vydavateľom aj prvej hry) išlo o dostatočne veľký úspech na to, aby schválili vývoj pokračovania.

Ani toto ohlásenie by však nebolo veľkým prekvapením, nakoľko hra Helldivers 2 bola súčasťou Nvidia GeFroce Now leaku.

September sa nám teda pekne plní. Ubisoft plánuje svoju prezentáciu, Call of Duty plánuje svoju prezentáciu a v deviatom mesiaci uvidíme aj prvú prezentáciu Disney a Marvel hier. A teraz sa k nim asi pridá aj Sony.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk