Dead Island 2 sa údajne konečne znovuzrodí a to ešte v roku 2022

Dead Island 2 sa údajne konečne znovuzrodí a to ešte v roku 2022

 

Minimálne by sme sa mali dočkať ohlásenia.

Od predstavenia hry Dead Island 2 uplynulo už vyše 8 rokov. Medzitým hra vystriedala niekoľko vývojárskych štúdií, no výsledného produktu sme sa zatiaľ nedočkali. V súčasnosti na vývoji hry údajne pracuje štúdio Dambuster Studios, tvorcovia Homefront: The Revolution.

Zdá sa však, že púť zdanlivo nekonečného vývoja hry sa blíži ku koncu. Insider Tom Henderson totiž prezradil, že znovu-predstavenie hry sa plánuje ešte na rok 2022, pričom jeho zdroj mu prezradil, že „The Game Awards predstavenie by dávalo veľký zmysel.“

Podľa Hendersona bude Dead Island 2 klásť veľký dôraz na koperatívne hranie a hra bude podľa jeho informácií obsahovať 5-6 hrateľných postáv. Hra je údajne v „solídnom stave“ čo sa vývoja týka a jeden zo zdrojov mu taktiež prezradil, že po vyskúšaní sa u neho hra zaradila medzi najočakávanejšie hry. Odohrávať by sa mala v niekoľkých lokalitách okolo Hollywoodu a mesta San Francisco.

Vydania by sme sa mali dočkať do konca marca 2023, kedy sa končí finančný rok spoločnosti Embracer Group. Tá totiž už dávnejšie potvrdila, že pokiaľ nedôjde k odkladu, tak vydanie príde do konca súčasného finančného roka.

Zdroj: TryHardGuides

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk