Hra Avatar: Frontiers of Pandora údajne príde v strede novembra

Hra Avatar: Frontiers of Pandora údajne príde v strede novembra

 

Október a november sa zaplňujú.

Herný rok 2021 sa určite nezapíše do histórie zlatými písmenami. Množstvo hier bolo odložených na 2023 a od konca februára sme tu nemali jediný vyslovene silný herný mesiac a neočakáva sa, že júl, august a september na tom niečo zmenia.

Október a november sú už pravdepodobnejšími kandidátmi a hlavne október sa v posledných týždňoch zaplnil zaujímavými hrami. Už teraz vieme, že sa k nám chystajú hry ako Marvel’s Midnight Suns, Forspoken, A Plague Tale: Requiem, Scorn, Gotham Knights a Call of Duty: Modern Warfare II.

A plniť sa už začína aj november. Aj keď zatiaľ iba neoficiálne. Známy insider Tom Henderson totiž vo svojom novom článku pre web Exputer prezradil, že Ubisoft chystá vydanie svojej hry Avatar: Frontiers of Pandora práve na predposledný mesiac roka 2022. Podľa jeho informácií plánuje Ubisoft vydať hru 18. novembra.

Henderson zároveň dodal, že v novembri by sme sa mali dočkať aj novej hry v sérii Need for Speed. Tá by údajne mala prísť 4. novembra. A God of Ragnarök údajne Sony plánuje vydať 11. novembra.

Tak uvidíme či sa aj v tomto prípade Henderson nebude mýliť.

Hru Avatar: Frontiers of Pandora vyvíja štúdio Massive Entertainment (The Division) a dočkať by sme sa jej mali na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk