Okolo ohlásenia dátumu vydania God of War Ragnarök sa opäť strhla búrka na internete

Okolo ohlásenia dátumu vydania God of War Ragnarök sa opäť strhla búrka na internete

 

Boi!

Kedy príde God of War: Ragnarök na trh? To je otázka, ktorá zo spánku budú mnohých majiteľov PlayStation konzol. Z reakcií na sociálnych sieťach sa občas zdá, že každý deň bez ohláseného dátumu vydania znamená vyššiu šancu na odklad hry na rok 2023.

V posledných týždňoch sa začalo špekulovať o tom, že finálny dátum vydania bude zverejnený práve dnes, 30. júna prostredníctvom blogového príspevku. O tejto skutočnosti informovali viacerí leakeri ale aj renomovaní novinári ako Jason Schreier z webu Bloomberg.

Bohužiaľ to vyzerá tak, že dnes sa dátum vydania nedozvieme, pretože Sony údajne odložilo plánované ohlásenie na neskôr. Naznačil to producent hry Cory Barlog na svojim oficiálnom Twitter účte.

„Ak by to bolo na mne, tak by som zverejnil všetky informácie v momente, keby som o nich vedel. No nie je to na mne. Takže buďte trpezliví. Sľubujem, že veci budeme zdieľať v momente, ako môžu byť zdieľané.“

To však nie všetkým čakateľom stačí. Jeden z fanúšikov na sociálnych sieťach skonštatoval, nech už konečne štúdio oficiálne oznámi, že hra bola odložená na rok 2023 aby „sme si mohli naplánovať zvyšok roka, pretože toto začína byť frustrujúce,“ na čo Barlog odpovedal, že hra nie je odložená na budúci rok.

Všeobecne sa očakáva, že God of War Ragnarök príde v novembrovom období na PlayStation 5 a PlayStation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk