Mijazaki hlási, že už čoskoro sa dočkáme vydania ďalšej hry od From Software

Mijazaki hlási, že už čoskoro sa dočkáme vydania ďalšej hry od From Software

 

Vražedné tempo.

Na trhu nájdeme asi málo tak efektívnych štúdií, akým je From Software. Štúdio produkuje hry nie len vo vražednom tempe, ale tie hry si dokážu držať vysoký kvalitatívny štandard, čo sa určite cení. Veď aj s ohľadom na pandémiu, ktorá výrazne narušila produkciu hier v hernom priemysle dokázalo štúdio za tri roky vydať Sekiro: Shadows Die Twice a Elden Ring.

A zdá sa, že štúdio bude v nasadenom tempe pokračovať. Režisér From Software Hidetaka Mijazaki totiž v rozhovore pre 4gamer.net prezradil, že štúdio má vo vývoji ďalšiu hru, ktorá je vo finálnych štádiách vývoja. Táto hra zatiaľ nebola predstavená verejnosti a tak nám ostáva len špekulovať o povahe hry a platformách na ktorých ju uvidíme.

Túto hru však nerežíruje samotný Mijazaki, ktorý iba nedávno dokončil Elden Ring. Nezaháľa však a naďalej sa chce sústreďovať na režírovanie hier, pričom už započal práce na ďalšom hernom projekte. Aj pri tomto projekte nám však ostáva hádať, no Mijazaki dodal, že ho zaujíma „viac abstraktné fantasy“ čo naznačuje, že nepôjde o pokračovanie Elden Ring.

A čo sa týka samotného Elden Ring-u, režisér hry prezradil, že hra sa dočká ďalších aktualizácií, no na konkrétne informácie bol taktiež skúpy.

Zdroj: 4gamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk