Fanúšikovia Sonica žiadajú SEGA, aby odložila vydanie Sonic Frontiers

Fanúšikovia Sonica žiadajú SEGA, aby odložila vydanie Sonic Frontiers

 

Toto asi nečakali.

Nová plnohodnotná 3D Sonic hra zobudila spiacich fanúšikov modrého ježka, ktorí sa doteraz namiesto hier bavili pri Sonic filmoch. Zdá sa však, že prvé ukážky Sonic Frontiers nenaplnili ich očakávania a tak sa na sociálnych sieťach rozšíril hashtag #DelaySonicFrontiers.

Fanúšikovia kritizujú spoločnosť SEGA za doterajšie ukážky z hry a nemilosrdní sú aj na Youtube. Prvá ukážka z hrania má 72 tisíc palcov nahor a 62 tisíc palcov nadol...

...a druhá má 39 tisíc palcov nahor a 25 tisíc palcov nadol.

Fanúšikovia kritizujú nepodarené animácie, prázdny otvorený svet a nedostatok „rýchlosti“ hlavnej postavy. Mnohí prirovnávajú Sonic Frontiers k generickej hre v otvorenom svete. Nepomáha ani fakt, že na novú 3D Sonic hru sa čaká už päť rokov.

Žiadosť je teda jasná. Zapracovať spätnú väzbu od hráčov do vývoja a odložiť tým vydanie hry na neurčito. Mnohí navrhujú, aby SEGA vydala demo súčasnej verzie Sonic Frontiers, ktoré by si hráči zahrali a navrhli možnosti, ako hru zlepšiť.

Uvidíme, ako zareaguje spoločnosť SEGA. V súčasnosti má Sonic Frontiers naplánované vydanie na rok 2022 na PC, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch.

Zdroj: Twitter/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk