Nový PlayStation Plus bude vyžadovať týždenné kontroly predplatného

Nový PlayStation Plus bude vyžadovať týždenné kontroly predplatného

 

Offline hranie je však možné.

Sony ozrejmilo, ako bude fungovať hranie katalógu hier z PlayStation Plus Extra a Premium v prípade, že nemáte stále pripojenie k internetu. A dobrou správou je, že systém je dostatočne flexibilný bez toho, aby bol otravný.

Sony vám totiž pri predplatnom PlayStation Plus Extra a Premium umožní bezproblémový prístup k offline hraniu, no pod podmienkou pravidelných 7-dňových kontrol platnosti predplatného. Čo je logické, nakoľko Sony nechce umožniť vznik situácií, kedy vám predplatné dávno vypršalo, no konzola to nemá ako overiť. Po kontrole platnosti predplatného sa tak môžete odpojiť z internetu a veselo hrať katalóg hier, ktorý máte nasťahovaný.

„Ak hráte stiahnutú hru z katalógu PlayStation Plus Extra a Premium musíte sa pripojiť k PlayStation Network každých sedem dní na overenie PS Plus predplatného a za účelom udržania prístupu k hrám. Tento krok je potrebný pre katalóg hier PS Plus Extra a Premium. Neuplatňuje sa na mesačne sťahované hry dostupné cez PS Plus Essential.“

Pre tých, ktorí mali tú česť s PlayStation Now nejde o žiadne prekvapenie – podobný systém kontroly fungoval aj v predchádzajúcej predplatenej službe Sony a v tomto prípade tak nenastali žiadne zmeny.

Zdroj: Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk