Norman Reedus tvrdí, že Death Stranding 2 je v ranom štádiu vývoja

Norman Reedus tvrdí, že Death Stranding 2 je v ranom štádiu vývoja

 

Nechcené potvrdenie?

O možnom pokračovaní Death Stranding sa toho narozprávalo veľa. Nie je to tak dávno, čo sa špekulovalo, že žiadne pokračovanie nebude, pretože Sony nebolo veľmi spokojné s predajmi a nakoľko práve Sony vlastní práva na značku Death Stranding (pokiaľ ju neodpredalo), tak bez nich sa asi dvojky nedočkáme.

No zdá sa, že Sony predsa len umožnilo vývoj dvojky. Prezradil to herec, ktorý stvárnil hlavného hrdinu jednotky Norman Reedos v rozhovore pre Leo Edit. Podľa neho je totiž Death Stranding 2 v ranom štádiu vývoja: „Práve sme začali práce na dvojke,“ povedal Reedus.

Reedus spolupracoval s Kodžimom na neslávne známom deme P.T. a následne sa ich spolupráca preniesla aj k hre Death Stranding: „Trvalo dva až tri roky, pokiaľ sme dokončili všetky mocap sedenia. Bolo to veľa práce. A následne hra vyšla a vyhrala všetky tie ceny a bolo to veľké, takže sme začali dvojku.“

Death Stranding vyšiel v roku 2019 na PS4 a o rok neskôr aj na PC. Následne sme sa dočkali aj vylepšenej Director’s Cut edície, ktorá prišla na PS5 v 2021 a na PC v tomto roku.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk