Rockstar údajne chystá kolekciu Red Dead Redemption s remasterom jednotky
Fáma

Rockstar údajne chystá kolekciu Red Dead Redemption s remasterom jednotky

 

2x Western.

Štúdio Rockstar Games sa plánuje vrátiť do westernového prostredia série Red Dead Redemption. Tak aspoň tvrdí francúzsky herný novinár Chris Klippel. Nepôjde však o novú hru. Klippel totiž tvrdí, že legendárne herné štúdio chystá kolekciu Red Dead Redemption hier, ktorá bude okrem verzie dvojky pre Xbox Series X/S obsahovať aj remaster jednotky.

Jednotka vyšla v roku 2010 na PlayStation 3 a Xbox 360 a aj keď Xbox hráči si ju môžu zahrať prostredníctvom spätnej kompatibility, tak pre PlayStation hráčov sú možnosti značne obmedzené – jediný spôsob spätnej kompatibility je totiž dostupný iba cez herné streamovanie.

Navyše by to dalo Rockstaru dobrý dôvod účtovať si za tento balíček plnú sumu – kombinácia remasteru jednotky a vylepšenej verzie dvojky by bola nepochybne komerčne veľmi úspešná, nakoľko ide o vysoko hodnotené a úspešné hry.

Podľa Klippela by sa táto kolekcia mala volať Outlaws Collection a podľa jeho informácií už mala byť ohlásená, no nakoľko sa tak zatiaľ neudialo tak je zrejmé, že plány boli zmenené. Zvedaví budeme hlavne na to, kedy je plánovaný dátum vydania kolekcie.

Dúfame však, že táto kolekcia dopadne lepšie ako posledná kolekcia Rockstaru, GTA: The Trilogy – The Definitive Edition.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk