The Division 2 dostane nový update s novým herným módom

The Division 2 dostane nový update s novým herným módom

 

Pokračujúci rast.

Ubisoft nezanevrel na svoju looter hru The Division 2 ani roky po vydaní a už 12. mája sa chystá spustenie deviatej sezóny s názvom Hidden Alliance. Po nej budú ešte v roku 2022 nasledovať desiata a jedenásta sezóna.

Deviata sezóna prinesie do hry nový nepriateľský cieľ, Captaina Lewisa, bývalého šéfa Division, ktorý porušil prísahu a stal sa zradcom. Predtým, ako sa budete môcť vysporiadať s nim však budete musieť poraziť jeho štyroch True Son podriadených.

Spolu s updatom príde do hry aj nový herný mód s názvom Countdown. Ide o kooperatívny mód, ktorý dá skupine ôsmych hráčov za úlohu stabilizovať továreň a vyhnúť sa uzamknutiu: „Agenti, ktorí budú na misii v dvoch tímoch po štyroch začnú na rozličných miestach a musia spolupracovať, aby prekonali výzvy. Narazia na známych nepriateľov a musia ich odraziť a následne sa evakuovať.“

Počas deviatej sezóny pribudne do hry aj nová funkcia s názvom Expertise. Tá umožní vylepšiť loot a to používaním konkrétneho kúsku výbavy a to až do nového stropu sily.

Spolu so spustením deviatej sezóny bude The Division 2 sprístupnený zdarma pre všetkých na vyskúšanie a to od 12. do 15. mája na PC, Xbox a PlayStation.

Samotná deviata sezóna sa začne 12. mája.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk