Na „splatinovanie“ tejto hry budete potrebovať 10 rokov

Na „splatinovanie“ tejto hry budete potrebovať 10 rokov

 

Táto trofej nie je nič pre nedočkavcov.

Achievementy alebo herné trofeje sú niečo, čo sa v poslednej dobe medzi hráčmi veľmi spopularizovalo. Veď nie je nad to, ako keď po dobre odohratom dni vám na obrazovke zasvieti trofej. Vývojári zo štúdia Crows Crows Crows na to ale idú z opačného konca.

Reč je o hre The Stanley Parable: Ultra Deluxe, ktorá vyšla pred pár dňami a je vlastne grafickým remakom rovnomennej hry z roku 2013. Tá už pred deviatimi rokmi v sebe ukrývala achievement pod názvom Go Outside (Bež Von), pričom hru stačilo nezapnúť „iba“ päť rokov a herný úspech vám nabehol sám od seba. No a pretože toto je Ultra Deluxe verzia a vývojári si tak trochu holdujú v humorných situáciách, mimochodom čo môžete vidieť aj v hre, tak tu nájdete trofej pod názvom Super Go Outside. V krátkosti sa jedná o to isté, len teraz sa čas natiahol na 10 rokov. Ak teda patríte k hráčom, ktorí trpezlivosť nepovažujú za ich silnú stránku, vysoko neodporúčam zaobstarávať si túto hru.

Samozrejme jedná sa len o vtip z mojej strany a hra si zaslúži pozornosť každého hráča, ktorý má rád humor a to aj napriek nepochopiteľne dlhému získavaniu trofeje. The Stanley Parable: Ultra Deluxe vyšiel 27. apríla na Steam, Switch, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series konzoly.

Napíšte nám do komentárov, aký herný úspech bol pre vás najťažší na získanie.

Zdroj: gamebyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk