Katastrofálny eFootball dostane masívny patch s novými módmi a vylepšeniami

Katastrofálny eFootball dostane masívny patch s novými módmi a vylepšeniami

 

Čas na záchranu?

Minulý rok nám Konami pripravilo nemilé prekvapenie. Dočkali sme sa vydania hry eFootball 2022, ktorá bola tak zlá, až sa zaradila medzi najhoršie hodnotené hry na Steame a v súčasnosti je pohľad na počet aktívnych hráčov viac ako smutný. A to všetko napriek tomu, že hra je free-to-play. Z vytvorenia solídnej konkurencie sérii FIFA sa tak projekt hry premenil na záchranu samotnej futbalovej značky.

Napriek tomu, že hra vyšla ešte v septembri tak až teraz, 7 mesiacov po vydaní sa hra dočká patchu, ktorý hru upraví na verziu 1.0.0 a to asi vypovedá samo za seba. Konami sa však pochválilo že tento patch, ktorý príde na budúci týždeň prinesie masívne zmeny smerom k lepšiemu.

„Vďaka spätnej väzbe od našej komunity sme pracovali na opravách, úpravách herného balansu, pridaniu nových elementov do hry, aby tá prinášala hráčom zábavu.“

Súčasťou updatu bude herný mód Dream Team, ktorý po vzore FIFA Ultimate Team umožní hráčom vybudovať si tím zo svojich obľúbených hráčov.

Konami zároveň oficiálne priznalo to, čo sme my vedeli po prvom zápase v hre – že sa s vydaním hry uponáhľali: „Boli sme príliš sústrední na to, aby sme hru vydali načas a stratili sme tak prehľad o najdôležitejšej súčasti hry, kvalite. Prirodzene sme sa tak dočkali negatívnej spätnej väzby od sklamaných fanúšikov. Tím však pracuje tvrdo na tom, aby sme získali priazeň fanúšikov späť a aby sme hru urobili viac zábavnejšou.

Zdroj: Konami

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk