Final Fantasy Souls hra Stranger of Paradise zachytená na novom videu a obrázkoch

Final Fantasy Souls hra Stranger of Paradise zachytená na novom videu a obrázkoch

 

Klasika v reimaginovanom kabáte.

Team Ninja sa spojilo so Square Enix, aby spolu pripravili novú Final Fantasy hry s typickou Souls hrateľnosťou. To všetko sú známe informácie, ako aj tie, že za nevábny vizuál a otrasné úvodné videá si tvorcovia vyslúžili hurónsky výsmech od komunity. Dnes je už ale situácia iná a je nutné povedať, že po stránke hrateľnosti Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin nevyzerá vôbec zle.

Square Enix zverejnilo s blížiacim sa vydaním hry (18. marec 2022 na PC, PS4, PS5, XONE, XSERIES) hneď niekoľko nových screenov a zaujímavé video. To totiž prekvapuje emóciami nabitými scénami a My Way od Franka Sinatru v pozadí. Chce snáď Square povedať, že sme sa mohli smiať koľko chceme, no oni si to tak či tak spravili po svojom? Aj keď sa mi takýto razantný prístup páči, predsa len sa ho nemuseli držať pri grafike. Tu už mali počúvnuť komunitu a vylepšiť ju, nakoľko miestami hra pôsobí ako keby bola chystaná pre PlayStation 3.

Nová séria obrázkov zachytáva štýl hrateľnosti, zmenu bojových povolaní, classy Red Mage a Berserker, nové lokality (Sunken Shrine, Cavern of Earth) upgradovanie zbraní, a niekoľko vybrane nechutných bossov (Krakena a Licha). Vzhľadom na to, že hra sa odohráva vo svete prvého Final Fantasy a taktiež sa dotýka udalostí z hry, pridávame aj porovnanie lokalít s Pixel Remaster verziou, ktorá vyšla minulý rok počas leta.

Porovnanie s Pixel Remaster verziou

Zdroj: Square Enix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk