WWE 2K22 príde s veľkými novinkami už v marci

WWE 2K22 príde s veľkými novinkami už v marci

 

Generačná zmena?

Take-Two oficiálne potvrdilo, že ich ďalšia hra v sérii WWE príde na PC, Xbox a PlayStation 11. marca 2022. Samozrejme s podtitulom 2K22. Aby sa neopakovala katastrofa s názvom WWE 2K20, dalo si štúdio Visual Concept ročnú pauzu a teraz sa vracajú s mnohými novinkami a dúfajme že bez bugov.

Podľa vývojárov bude mať hra „najlepší vizuál v histórii série“ a prinesie „bezprecedentný realizmus.“

Pri vydaní bude mať hra niekoľko nových a staronových módov. MyRISE vám umožní prebojovať sa až na vrchol WWE ako mladý a neznámy bojovník. MyGM zas dá do rúk hráčom všetky aspekty WWE biznisu a MyFACTION vám zas vloží do rúk ovládanie klanu podobne ako MyTEAM v NBA 2K22.

Hra bude vydaná na PC, Xbox a PlayStation konzoly a na obale sa bude vynímať Ray Mysterio. Samozrejme, ako to už pri Take-Two býva, za upgrade na next-gen si budete musieť priplatiť, takže zatiaľ čo old-gen verzia bude stáť 59,99€, tak next-gen verzia bude stáť o 20€ viac.

Ak ste však odvážni, môžete si kúpiť nWo 4-Life Digital Edition, ktorá bude stáť 119,99€ a okrem hry, MyRISE Mega Boost balíčka, WWE SuperCard obsahu a trojdňového predčasného prístupu bude obsahovať aj MyFACTION EVO kartičky a ďalší kozmetický obsah.

Zdroj: Take-Two

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk