(Pravdepodobne) poslednej Bethesda hre na PlayStation 5 unikol dátum vydania

(Pravdepodobne) poslednej Bethesda hre na PlayStation 5 unikol dátum vydania

 

A bude to prekvapujúco skoro.

Keď už je téma akvizícií Microsoftu tak aktuálna (pozdravujem Activision), tak Bethesda je už pomaly zabývaná v štruktúrach Microsoftu. Ešte však existuje jeden rest, ktorý musia dokončiť vzhľadom na to, že Sony zaplatilo balík za časovú exkluzivitu.

Štúdio Tango Gameworks totiž dokončuje hru GhostWire Tokyo, ktorá sa minimálne po dobe jedného roka bude vyhrievať iba na PC a konzolách PlayStation 5. A zdá sa, že už vieme, kedy sa jej PlayStation hráči dočkajú. Dátum vydania totiž unikol na PlayStation Store a podľa neho by sme sa hry mali dočkať 24. marca 2022. To znamená, že Sony bude mať naozaj plnohodnotný prvý polrok 2022. Po vydaní God of War na PC, vydaní PS5 verzie Uncharted Legacy of Thieves, Horizon Forbidden West vo februári a Gran Turismo v marci je to ďalšia hra do herného kalendára.

O vydaní hry v tomto období sa začalo špekulovať začiatkom roka a to vďaka informácií, že vybrané redakcie by mali získať predčasný prístup k hre koncom januára za účelom vytvorenia prvých dojmov spolu s hrou Gran Turismo 7. A tak do seba všetko začína zapadať.

Zdroj: PSStore

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk