Ak chcete všetky kozmetické predmety v Marvel’s Avengers pripravte si tisíce €

Ak chcete všetky kozmetické predmety v Marvel’s Avengers pripravte si tisíce €

 

Za krásu sa platí.

Marvel’s Avengers je live service hra, kde je všetok hrateľný obsah vydávaný zdarma pre všetkých hráčov. Je teda celkom logické, že hra obsahuje mikrotransakcie, ktoré majú financovať tento vývoj. A čo sa predáva lepšie, ako oblečenia a pohyby pre Marvel superhrdinov však?

Viac ako rok po vydaní hry sa tak užívatelia a hráči rozhodli vytvoriť prehľad o tom, koľko peňazí by ste potrebovali, aby ste si mohli kúpiť každý jeden kúsok oblečenia a ďalšie kozmetické predmety pre všetky hrateľné postavy v hre. A aj keď treba podotknúť, že ide o úplne voliteľný obsah, ktorý nie je potrebný pre hranie, tak aj tak je výsledná suma celkom zarážajúca.

Na to, aby ste získali každý jeden oblek pre všetky postavy v hre totiž potrebujete 3317$, čo je v prepočte približne takmer 3000€. Táto suma zahŕňa oblečenia, emotes a bannery. Radi by sme vedeli, či na svete existuje hráč, ktorí si ich všetky kúpil.

Samozrejme, takýto výpočet by sa dal spraviť aj pre iné hry, takže Marvel’s Avengers nie sú jediným prípadom. Každopádne je zrejmé, že s príchodom Spider-Mana táto suma ešte narastie.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk