GTA: Trilogy sa zaradila po bok Warcraft III: Reforged: Hráči ju zaslúžene zvozili pod čiernu zem

GTA: Trilogy sa zaradila po bok Warcraft III: Reforged: Hráči ju zaslúžene zvozili pod čiernu zem

 

Jednoduchý projekt, katastrofálny výsledok.

To, že GTA: Trilogy – The Remastered nie je ideálnym produktom sme mohli tušiť už prakticky okamžite po vydaní. Technický stav kolekcie GTA III, Vice City a San Andreas je doslova žalostný a to je iba vrchol všetkých problémov. Asi najviac ich je na PC, kde muselo Take-Two dokonca znefunkčniť kolekciu a stiahnuť ju z predaja.

Dôvodov bolo niekoľko. Prvým a naozaj pikantným bol ten, že v súboroch s hrou našli užívatelia neslávne známu Hot Coffee sexuálnu minihru, kvôli ktorej mal Rockstar obrovské problémy pri vydaní pôvodnej verzie San Andreas.

Vývojárom sa taktiež neunúvalo odstrániť zo súborov s hrou skladby, na ktoré už Rockstar nemal licenciu a namiesto toho ich jednoducho vypli za pomoci skriptov priamo v hre.

Hra sa už medzitým dá na PC kúpiť a dá sa aj hrať, no tam sa problémy nekončia.

Vzhľadom na to, ako staré sú to hry, tak výkonovo fungujú katastrofálne. A ak by vizuál stál za to, tak by sme to možno opomenuli, no grafické glitche sa stávajú pomaly memečkom.

Výsledok? Ľud prehovoril a v súčasnosti má kolekcia na Metacritic priemerné hodnotenie od užívateľov 0,9 za PlayStation verziu, 0,5 za PC verziu, 0,5 za Xbox verziu a 0,5 za Nintendo Switch verziu. Hra sa tak zaradila k ďalšiu remaster klenotu, hre Warcraft III: Reforged, ktorá hráčov rovnako naštvala v roku 2020.

Takže...gratulujeme?

Zdroj: Metacritic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk