Remaster GTA hier by mal byť za cenu plnej AAA hry a Rockstar navyše sťahuje z predaja staré verzie

Remaster GTA hier by mal byť za cenu plnej AAA hry a Rockstar navyše sťahuje z predaja staré verzie

 

Vyprataná cesta.

Teraz, keď už je existencia remasteru GTA III, Vice City a San Andreas oficiálna, tak môže Rockstar a Take-Two pracovať na tom, aby mala vypratanú cestu a aby bola pre hráčov jedinou možnosťou, ako si tieto hry po novom vychutnať.

Prvé kroky už vydavateľ Take-Two spravil tým, že sa vyhrážal žalobami smerom ku všetkým veľkým tvorcom modov pre tieto tri hry, ktorí tak museli ukončiť svoju činnosť. A teraz uprace staré verzie hier na smetisko dejín.

Rockstar totiž oznámil, že všetky predchádzajúce verzie hier GTA III, GTA Vice City a GTA San Andreas, ktoré sa nachádzajú na platformách PC, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch budú dnes, 11. októbra stiahnuté z predaja. Ak si teda tieto staršie edície nekúpite dnes, tak už máte bohužiaľ smolu.

A teraz samotná cena novej kolekcie. Rockstar ju síce oficiálne nepotvrdil, no niektoré obchody už začali nové verzie hier naceňovať a odhalili nám, že vývojárske štúdio a vydavateľ si budú za remaster troch starých hier účtovať plnú sumu a aby toho nebolo málo, tak verzie pre next-gen konzoly budú dokonca stáť ešte viac.

Znamená to, že za verzie pre PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch si zaplatíme 59,99€ (pravdepodobne) a verzie pre PlayStation 5 a Xbox Series X/S budú stáť až 79,99€.

Nakoľko nám však Rockstar neukázal zlepšenia remasterov, tak ťažko hodnotiť, či to za to bude stáť. Nakoľko však plánujú túto edíciu vydať v novembri, tak veľa času na prezentáciu nemajú.

Zdroj: RockstarGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk