Kolekcia remasterovaných Grand Theft Auto hier príde v novembri
Fáma

Kolekcia remasterovaných Grand Theft Auto hier príde v novembri

 

Rating už bol udelený.

Potvrdenie existencie remasteru troch Grand Theft Auto hier je už iba otázkou oficialít vydavateľstva Take-Two. Vieme, že kolekcia prichádza, vy to viete, no Take-Two si s ohlásením dáva načas. Deň D sa však už nepochybne blíži.

A ak stále patríte do sekcie neveriacich Tomášov, tak možno vás presvedčí fakt, že ratingová agentúra v Kórei udelila hodnotenie prístupnosti produktu Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Collection. A ako to už s Kórejskou ratingovou agentúrou býva, po nej väčšinou nasleduje oficiálne ohlásenie.

Čo však táto kolekcia je? Podľa dostupných informácií ide o prácu štúdia Rockstar Dundee (bývalé Ruffian Games) a malo by ísť o remasterované verzie hier GTA III, GTA Vice City a GTA San Andreas pre súčasné konzoly a PC. To je jeden z dôvodov, prečo vydavateľ Take-Two ide v poslednom čase „po krku“ moderom týchto GTA hier – chce si vyprázdniť konkurenčné pole predtým, ako vypustí svoj produkt do sveta.

Web Kotaku navyše informoval o tom, že podľa ich informácií nastali vo vývoji projektu jemné posuny a namiesto pôvodne plánovaného októbrového vydania by sme sa kolekcie mali dočkať v priebehu novembra.

Aspoň si teda vyplníme čas pred vydaním next-gen portu GTA V po ktorom určite všetci prahnú...však?

Zdroj: Kotaku/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk