Vývojár remaku Knights of the Old Republic potvrdil časovú exkluzivitu hry

Vývojár remaku Knights of the Old Republic potvrdil časovú exkluzivitu hry

 

Na vývoji sa podieľalo aj samotné Sony.

Obrovským prekvapením bolo, keď Sony odštartovalo PlayStation Showcase trailerom na remake Star Wars: Knights of the Old Republic od štúdia Aspyr. A ešte väčšie prekvapenie bolo, keď na začiatku traileru bolo „Sony Interactive Entertainment Presents,“ pretože tento slogan Sony väčšinou umiestňuje k hrám, ktoré sú výhradne určené pre PlayStation konzoly.

A ako to už býva, takéto trailery nie sú práve najjasnejšie, pretože držitelia platforiem sa väčšinou tvária, že existuje iba ich platforma. A tak sme si na objasnenie situácie museli počkať. Teraz je už však takmer všetko jasné.

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic príde v zatiaľ bližšie neurčený dátum na PlayStation 5 a v rovnaký deň príde aj na PC. Hra však má časovú konzolovú exkluzivitu na konzolu od Sony čo znamená, že Xbox hráči sa jej síce jedného dňa dočkajú, no zatiaľ netušíme kedy, pretože Sony neprezradilo na ako dlho si exkluzivitu zaplatilo.

Potvrdil to dizajnér hry Tully Ackland v príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Zdá sa taktiež, že vydavateľom hry na PlayStation konzolách bude priamo Sony a spoločnosť taktiež pomáha pri vývoji tejto hry. Či len finančne, alebo aj prostredníctvom vývojárskej sily nie je známe.

Zdroj: Twitter

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk