Naughty Dog zháňa vývojárov na vytvorenie „samostatnej multiplayerovej hry“

Naughty Dog zháňa vývojárov na vytvorenie „samostatnej multiplayerovej hry“

 

Je to to čo si myslíme?

Populárne štúdio Naughty Dog si ani po dokončení The Last of Us: Part II od série neoddýchne. Nie, to neznamená, že vo vývoji je tretí diel. Skôr to znamená, že sa stále pracuje na vývoji samostatného multiplayeru pre hru, Factions.

Teda, aspoň tak dáva zmysel neustále prijímanie nových vývojárov za účelom vytvorenia „samostatnej multiplayerovej hry.“ Štúdio totiž opäť zverejnilo pracovné ponuky na rôzne pozície v oblasti programovania, herného dizajnu a vizuálu.

Tieto pracovné ponuky zdieľal aj jeden z režisérov dvojky Vinit Agarwal na sociálnej sieti Twitter, takže je veľmi pravdepodobné, že ide práve o Factions multiplayer.

Štúdio sa v hre snaží „o rovnako veľké ambície a kvalitu ako pri ich príbehových hrách“ a pozícia pre dizajnéra zas spomína používanie zbraní a schopností v kombinácii s dynamickými úlohami a udalosťami počas hrania.

Okrem Factions multiplayeru pracuje údajne štúdio Naughty Dog aj na remaku prvého dielu série The Last of Us, ktorý bude určený pre konzolu PlayStation 5.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk