Chystá Playstation spoluprácu s Netflixom?
Fáma

Chystá Playstation spoluprácu s Netflixom?

 

V dielni Netflixu sa vytvorila herná divízia, ktorá môže dostať podporu od väčšieho hráča.

V priebehu tohto týždňa sme vás informovali o tom, že Netflix si brúsi zuby na zákazníkov, ktorých hlavná forma zábavy sú hry. Do spoločnosti Netflix tak bol prijatý skúsený herný vývojár Mike Verdu, ktorý doteraz stihol pôsobiť na vedúcich pozíciách v spoločnostiach ako Facebook alebo EA, a ktorý bude dozerať na hernú divíziu Netflixu.

Na tom by zatiaľ nebolo nič divné, okrem niekoľko nezodpovedaných otázok, pokiaľ by sa o slovo neprihlásil jeden z dataminerov. Jeho meno je Steve Moser a na svojom oficiálnom twitteri uverejnil „nálezy“ zo svojho pátrania v aplikácii Netflix. Podľa jeho slov má herná odnož Netflixu pracovný názov „Shark“ (Žralok) a má pridelené logo žraločej plutvy. Okrem toho sa mu podarilo vypátrať v dátach obrázok hry Ghost of Tsushima, ktorá je zatiaľ exkluzivitou pre konzoly PlayStation, a ďalší obrázok znázorňujúci dva DualSense ovládače.

 

Aj keď sa jedná len o fabulácie a zatiaľ každý iba takzvane varí z vody, presne tieto dva obrázky DualSense ovládačov a Jina môžu znamenať, že Netflix má prichystanú spoluprácu s PlayStationom. Rovnako to nemusí znamenať nič, ale logiku by to dávalo. Keď si pripíšeme fakt, že Netflix už spoluprácu so Sony podpísalo a to vo forme prvenstva vo vysielaní filmov na námety hier od SIE, tak máme celkom rozumné spojenectvo na zasadenie úderu službe Xbox Game Pass, ktorá už solídnou zbierkou hier a jej streamovaním disponuje.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk