God of War 2 a Horizon: Forbbiden West prídu počas najbližšieho roka

God of War 2 a Horizon: Forbbiden West prídu počas najbližšieho roka

 

Očakávané obdobie.

Keď Sony ukázalo ešte koncom minulého roka teaser na pokračovanie God of War s rokom 2021, tak asi nikto neveril tomu, že hry sa v tomto roku aj dočkáme. Dopad pandémie na rýchlosť herného vývoja je obrovský a neustále počúvame o odkladoch hier.

A presne to sa stalo aj pred niekoľkými týždňami. Sony oficiálne potvrdilo, že hra je odložená na rok 2022 a okrem PlayStation 5 príde aj na PlayStation 4. A to, či v roku 2021 príde aj ďalšia očakávaná PlayStation exkluzivita Horizon: Forbidden West je taktiež viac ako otázne.

Šéf PlayStation Jim Ryan však v rozhovore pre čínsky TMT Post prezradil, že oboch hier by sme sa mali dočkať v priebehu „najbližšieho roka alebo nejak tak.“ Ak sme ho teda pochopili správne, tak by to malo znamenať, že približne do júla 2022 by sa mali medzi hráčov dostať obe vyššie spomínané hry.

Dobrá správa je to hlavne pre čakateľov na nový diel God of War, pretože podľa tvrdení Ryana na hru nebudeme musieť čakať až do druhej polovice budúceho roka.

Ale, ako to už v COVID dobe býva, dátumy vydania hier sa určujú veľmi ťažko a možno aj preto Horizon: Forbidden West zatiaľ oficiálny dátum vydania, napriek tomu, že by mal medzi hráčmi ukázať v priebehu najbližšieho polroka.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk