Chystá sa beta testovanie Gran Turismo 7?

Chystá sa beta testovanie Gran Turismo 7?

 

Oficiálna stránka to naznačuje.

Zdá sa, že podobne ako pri Gran Turismo Sports, tak aj pri sedmičke pripravuje štúdio Polyphony Digital pred vydaním beta testovanie, kde hráči pomôžu tvorcom otestovať online infraštruktúru hry a vychytať drobné nedostatky hry.

Naznačuje to oficiálna PlayStation stránka na ktorej sú umiestnené zmienky o produkte Gran Turismo 7 Beta Test. No, ak si to chcete overiť, tak na tú stránku musíte zamieriť cez Experience PlayStation sekciu stránky, kde si vyberiete quest v Italia Quest a jedným z questov je „Gran Turismo Beta (Test)“

Zatiaľ však spustenie tohto questu a beta testovania neprebehlo, pretože kód ku ktorému sa dostanete je 1234-5678-9012, čiže ide o placeholder a pri pokuse o jeho uplatnenie sa stretnete s chybovou hláškou. Preto je asi najdôležitejšia informácia z tohto fakt, že Polyphony Digital a Sony beta testovanie Gran Turismo 7 chystajú.

Hra Gran Turismo 7 bola ohlásená ešte počas minulého roka a pôvodne sme sa jej mali dočkať iba na PlayStation 5 a to v priebehu tohto roka, no medzitým bolo vydanie odložené na rok 2022 a medzi platformy pribudla aj konzola PlayStation 4.

Zdroj: GTPlanet

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk