Známy herný redaktor potvrdzuje: GTA VI neočakávajme skôr ako v roku 2025!

Známy herný redaktor potvrdzuje: GTA VI neočakávajme skôr ako v roku 2025!

 

Tvrdá rana pre fanúšikov série.

Minulý týždeň sme vás informovali o „leaku“ známeho Toma Hendersona, ktorému vďačíme za predčasné informácie k hre Battlefield 2042. Podľa jeho zdrojov zo štúdia Rockstar je údajne hra GTA VI ešte len v raných štádiách produkcie a jej vydania sa nedočkáme skôr, ako v roku 2025. Navyše, Henderson vyzradil, že plánom je mať jednu ženskú hrateľnú postavu a že Rockstar sa inšpirovalo v Battle Royale hrách s tým, že svet Vice City sa bude postupne meniť. Hej, a hra sa bude odohrávať v súčasnosti a nie v 80-tych rokoch.

Celé sme to tak zaradili do neskutočne dlhého zoznamu špekulácií o GTA VI a mnohí sa kvôli neskorému dátumu vydania snažili na tento leak zabudnúť. Zdá sa však, že Henderson má predsa len relevantné informácie.

Jeho informácie totiž potvrdil známy herný redaktor Jason Schreier: „Neviem prečo si ľudia mysleli, že som povedal že GTA VI príde v roku 2023. Všetko, čo Tom Henderson povedal o tejto hre súhlasí s tým, čo som o GTA VI počul ja,“ napísal v príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Tým potvrdením Schreier myslel hlavne informácie o vyvíjajúcom sa svete a o tom, že hra je ešte len na začiatku produkcie. Dodal, že rok vydania môže byť pokojne posunutý na neskôr.

Následne sa pridal aj web VGC, ktorý si z vlastných zdrojov vo vnútri štúdia dokázal potvrdiť Hendersonovu verziu o vývoji hry GTA VI.

Zdroj: Twitter/VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk