Naughty Dog najíma vývojárov na svoj „prvý samostatný multiplayerový projekt“

Naughty Dog najíma vývojárov na svoj „prvý samostatný multiplayerový projekt“

 

Cesta do neznáma?

Aj keď mnoho hier štúdia Naughty Dog malo multiplayerový komponent, tak to, kvôli čomu si hráči tie hry kupovali bola primárne kampaň pre jedného hráča – príbehy, svety a postavy.

Zdá sa však, že štúdio láka online svet viac a viac a podľa ich pracovných ponúk to vyzerá tak, že ich ďalší projekt by mohol byť multiplayerovo ladený. Pozície „gameplay scripter“ a „level designer“ totiž ponúkajú možnosť podieľať sa na „najnovšom dobrodružstve štúdia Naughty Dog“ a podľa popisu to vyzerá, že štúdio sa pokúsi skĺbiť svoje znalosti z rozprávania príbehu, no tentokrát v online svete.

„Zúčastnite sa nového dobrodružstva Naughty Dog – prvej samostatnej multiplayerovej hry od tohto štúdia.“

„Hľadáme niekoho, kto prinesie rovnakú úroveň kvality a ambícií z našich príbehových hier do tohto unikátneho multiplayerového projektu. Toto je jedinečná možnosť priniesť svoj vplyv vo vašom obore a vytvoriť zážitok, ktorí si budú užívať a zdieľať milióny hráčov po celom svete.“

Ak štúdio Naughty Dog naráža na Factions multiplayer pre The Last of Us: Part II, tak je dosť možné, že tento projekt bude vydaný ako úplne samostatná hra. Stále je tu však možnosť, že ide o úplne iný projekt, ktorý so svetom The Last of Us nemá nič spoločné.

Šéf PlayStation Studios Hermen Hulst totiž minulý týždeň v Q&A naznačil, že hráči sa na PlayStation 5 dočkajú príbehových online hier: „Kto povedal, že multiplayerové zážitky nemôžu mať skvelé príbehy?...“

Okrem tohto multiplayerového projektu pracuje štúdio aj na remaku prvého dielu The Last of Us, ktorý bude určený pre PlayStation 5.

Zdroj: VGC
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk