Playstation reklama stále naznačuje, že Horizon Forbidden West príde v 2021

Playstation reklama stále naznačuje, že Horizon Forbidden West príde v 2021

 

Jim Ryan sa „cíti dobre.“

Teraz, keď je už 100% isté, že Gran Turismo 7 v roku 2021 nepríde a že novej God of War hry sa pravdepodobne taktiež v tomto roku nedočkáme, tak podozrenie začalo padať aj na ďalšiu first-party hru od Playstation Studios, Horizon: Forbidden West. A to podozrenie sa začalo stupňovať po tom, ako Anton Logvinov, leaker PC verzie Horizon: Zero Dawn prezradil, že do zoznamu odkladov môžeme zaradiť aj túto hru.

Zdá sa však, že Sony zatiaľ stále verí, že Forbidden West príde v tomto roku. Dve nové reklamy, ktoré zverejnila spoločnosť Sony totiž hovoria o tom, že hra Horizon: Forbidden West je očakávaná „v druhej polovici 2021“ (podľa prvej reklamy) alebo „neskôr v roku 2021.“ (podľa druhej reklamy).

Jim Ryan ešte v rozhovore pre GQ Magazine naznačil, že verí vo vydanie hry v tomto roku a svoju vieru vyjadril frázou, že sa ohľadom vydania tejto hry „cíti dobre.“ Zároveň však dodal, že v prípade potreby je ochotný dať vývojárom dostatočné množstvo času na to, aby hru dokončili a vydali kvalitný produkt.

Za dva mesiace od začiatku roka 2021 sme sa dočkali ohlásenia odkladov hneď niekoľkých očakávaných hier a to vrátane Gran Turismo 7, Hogwarts Legacy, Destiny 2: The Witch Queen, Lord of the Rings Gollum, Prince of Persia, Riders Republic, Outriders, Halo Infinite a ďalších.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk