Deathloop sa nám predstavuje famóznym trailerom a originálnou premisou

Deathloop sa nám predstavuje famóznym trailerom a originálnou premisou

 

Dátum vydania zostáva.

Počas State of Play sme sa dočkali nového traileru na hru od tvorcov Dishonored 2, Arkane Lyon s názvom Deathloop. Tá bude časovou exkluzivitou na Playstation 5 (no zároveň príde v rovnaký deň aj na PC) a dočkať by sme sa jej mali 21. mája 2021. Či hra príde do služby Xbox Game Pass na PC v deň vydania (vzhľadom na to, že Arkane bude čoskoro patriť Microsoftu) zatiaľ nevieme.

A trailer je to skutočne bombastický. A aj poučný, pretože nám ukazuje, čo vlastne od tejto hry môžeme očakávať.

Hra sa odohráva na bezprávnom svete ostrova Blackreef. Centrálnou mechanikou je možnosť znovu prechádzať jednotlivé sekvencie hry, aby ste hľadali optimálny spôsob postupu vpred. Hráči sa totiž vnorí do role nájomného vraha Colta, ktorý sa zasekol v časovej slučke, vďaka ktorej sa vždy zobudí na pláži ostrova.

Na to, aby prelomil túto slučku musí získavať zbrane a nadprirodzené schopnosti, aby zlikvidoval osem cieľov predtým, ako nastane polnoc sa slučka sa znova začne opakovať. Jeho hlavnou protivníčkou je Juliana, ktorá sa mu snaží zabrániť v tom aby narušil túto časovú slučku. Hra navyše ponúka možnosť, že rolu Juliany môže prebrať živý hráč a vtrhnúť do kampane protihráča.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk