R.I.P. Rainbow Six Quarantine: Privítajme Rainbow Six Parasite

R.I.P. Rainbow Six Quarantine: Privítajme Rainbow Six Parasite

 

Marketingové premenovanie.

Ešte na E3 2019 predstavil Ubisoft hru Rainbow Six: Quarantine – taktickú kooperatívnu strieľačku pre troch hráčov, ktorej sme sa mali dočkať v roku 2020. No nedočkali sme sa jej. Ba čo viac, nedočkali sme sa ani zrnka novej informácie o hre. No za oponou asi pri tejto hre nastanú veľké zmeny.

Vyzerá to totiž tak, že sa hry Rainbow Six Quarantine nikdy nedočkáme. Namiesto toho sa dočkáme hry s názvom Rainbow Six Parasite. A zmena hry by sa mala dotknúť primárne názvu a aj keď Ubisoft ešte oficiálne zmenu názvu nepotvrdil, tak táto úprava sa vyskytla v oficiálnom Playstation obchode, takže o jej pravosti nepochybujeme.

Prečo teda Ubisoft premenoval hru svoju chystanú hru? Dôvod je celkom prozaický. COVID-19 a karanténa, ktorá s touto pandémiou súvisí. Marketingovo to teda nebol práve ideálny názov v časoch, kedy je hromada ľudí zavretá doma kvôli koronavírusu. Ubisoft pred niekoľkými dňami potvrdil, že zvažuje premenovanie hry a zdá sa, že táto zmena nastala expresne rýchlo. Otázkou je, či premenovanie hry na "parazit" bude tým pravým orechovým. 

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk