Dočkáme sa predstavenia nového Silent Hillu už toto leto?
Fáma

Dočkáme sa predstavenia nového Silent Hillu už toto leto?

 

Olej do ohňa tentoraz prilieva známy skladateľ.

Silent Hill je jednoznačne značkou, ktorej návrat na herné platformy by si nepochybne želalo veľké množstvo hráčov. Bohužiaľ návrat tejto značky zatiaľ pláva na hladine špekulácií a herné publikum pracuje len s informáciami, ktoré často krát nesedia s tvrdeniami Konami.

Predsa len trošku svetla by mohol vniesť do celej situácie známy skladateľ Akira Yamaoka, ktorý pracoval na tejto sérii. Ten totiž ponúkol rozhovor pre YouTube kanál Al Hub, v ktorom Yamaoka hovorí, že pracuje na novom projekte, ktorý bude ohlásený už toto leto. Nakoniec ešte dodáva, že si myslí, že to bude niečo, v čo hráči dúfajú že to bude.

Celej situácii dosť napomáha fakt, že video bolo stiahnuté z internetu. Podľa slov Al Hub o to boli požiadaní a preto tak aj učinili. Kto ich o to požiadal a prečo zatiaľ zostáva záhadou, ale myšlienka, že Konami sa snaží o zamedzenie úniku leakov, by celkom dávala zmysel. Navyše herný insider Dusk Golem, ktorého relevantnosť sa potvrdila hlavne v leakoch okolo série Resident Evil, už minulý rok tvrdil, že Akira Yamaoka opäť pracuje na novej hre zo série Silent Hill.

Samozrejme zatiaľ sa jedná len o špekulácie a ak by sme sa v lete aj dočkali dákeho oznámenia, môže to byť z iného slávneho projektu, na ktorom Yamaoka pracuje.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk