Avengeri sa zobudili zo zimného spánku a teasujú Hawkeya a next-gen patch

Avengeri sa zobudili zo zimného spánku a teasujú Hawkeya a next-gen patch

 

Pomôže to zachrániť hru?

Marvel’s Avengers má za sebou, podobne ako iná nemenovaná hra, veľmi ťažké obdobie vydania. Problémom Avengerov však je, že okrem reakcie kritikov hra nezaujala ani hráčov a to je na live service hru dosť zlou správou. Hra sa na PC môže pochváliť až 489 hráčmi naraz v peak čase a Square Enix už vyjadril svoje sklamanie z finančného počínania hry.

Preto by sme sa ani nedivili, ak by sa Crystal Dynamics na podporu hry vykašľalo a išli k inému projektu. No vyzerá to tak, že bez boja sa ešte nevzdajú. A 16. februára plánujú odvysielať nový diel War Table streamu, ktorý nám predstaví nového člena Avengerov, Clinta Burtona, ktorého asi skôr poznáte pod prezývkou Hawkeye.

Okrem toho budú vývojári hovoriť aj o plánovanom next-gen porte hry.

Posledný update pridal v decembri 2020 postavu Kate Bishop, ktorá však bola tiež viackrát odložená a Hawkeye bol teasovaný ešte pred vydaním plnej hry. A portu na next-gen konzoly sme sa tiež mali dočkať ešte počas minulého roka, no ten bol nakoniec odložený na rok 2021. Je teda zrejmé, že intenzita pridávania nového obsahu je pomalšia, ako sa pôvodne plánovalo a sme zvedaví, kedy sa hrá dočká Spider-Mana, ktorý bol prisľúbený exkluzívne pre majiteľov Marvel’s Avengers na Playstation konzolách.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk