Death Stranding sa údajne chystá na Playstation 5 aj s novým obsahom
Fáma

Death Stranding sa údajne chystá na Playstation 5 aj s novým obsahom

 

Ďalšia šanca pre hru?

Okolo Death Stranding bol síce obrovský hype, no asi sa zhodneme, že hra mu úplne nedostála. To samozrejme neznamená, že hra nebola kvalitná, ani nič podobné. Len máme pocit, že aj Sony, aj Kojima Productions mali trochu iné predstavy o hodnoteniach a aj predajoch...

Zdá sa však, že hra dostane druhú šancu v podobe natívneho portu na konzolu Playstation 5. Aj keď táto informácia nie je žiadnym spôsobom potvrdená, tak prichádza zo zdroja, ktorý svoje kontakty v hernom priemysle potvrdil niekoľkokrát.

Užívateľ fóra ResetEra Navtra totiž niekoľkokrát úspešne predpovedal ohlásenia Sony a teraz prichádza s tvrdením, že Death Stranding príde na Playstation 5 a to aj s novým obsahom. Napísal totiž, že ak sa niekto zaujíma o Death Stranding, tak by mal chvíľu počkať.

Na otázku, či to znamená, že hra sa dočká PS5 patchu odpovedal jednoducho „yup.“

A na ďalšiu otázku týkajúcu sa toho, či bude update zdarma odpovedal: „Aj keby existovala možnosť upgradu na Playstation 5 verziu tak si myslím, že to bude platený upgrade, pretože táto verzia hry obsahuje nový príbehový obsah.“

Takže asi dáme hráčom rovnakú radu. Ak máte záujem o Death Stranding na konzole Playstation, tak možno nebude na škodu chvíľu počkať.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk