Tvorcovia God of War pracujú okrem Ragnarok aj na novej neoznámenej hre

Tvorcovia God of War pracujú okrem Ragnarok aj na novej neoznámenej hre

 

Je to oficiálne potvrdenie špekulácií?

Štúdio Sony Santa Monica si prešlo doslova peklom, ktoré sa však skončilo vydaním jednej z najlepších hier minulej generácie konzol, God of War. A netrvalo ani tak dlho a štúdio sa prihlásilo opäť a to s teaserom na pokračovanie Ragnarok, ktoré by malo prísť ešte počas tohto roka, aj keď asi málokto predpokladá, že hra skutočne príde v tomto roku.

Vyzerá to však tak, že Ragnarok nie je jediným projektom, na ktorom toto štúdio pracuje. Štúdio totiž včera na svojom oficiálnom Twitter účte zverejnilo ponuku na pracovnú pozíciu Art Director na vývoj novej, ešte neohlásenej hry.

Neohlásenej teda pochopiteľne znamená „nie Ragnarok.“ A tým prakticky štúdio iba potvrdilo špekulácie o tom, že po úspechu God of War sa SSM masívne rozšírilo a stalo sa z neho štúdio, ktoré dokáže zvládnuť produkciu na dvoch hrách naraz.

Špekuluje sa, že tou druhou hrou na ktorej štúdio pracuje by mala byť nová sci-fi hra a jej vývoj vedie režisér God of War Cory Balrog. Tá bola viackrát teasovaná a to vedie mnohých k špekulácii, že štúdio oživilo Project Internal-7.

Pre tých, ktorí nevedia o čom hovorím, Project Internal-7 je hra na ktorej štúdio pracovalo pre konzolu Playstation 4. Malo ísť o strieľačku v otvorenom svete, ktorá by sa odohrávala na niekoľkých planétach. Pod projektom mal byť dokonca podpísaný aj scenárista Battlestar Galactica. Hra však bola údajne príliš ambiciózna pre konzolu Playstation 4 a v roku 2014 bol celý projekt zrušený. Po zrušení tohto projektu odišlo veľké množstvo vývojárov a zvyšok dal za štyri roky dokopy reštart God of War. Z tohto projektu sa však zachovalo viacero konceptových obrázkov, ktoré si môžete pozrieť na tomto odkaze

Či sa teda štúdio rozhodlo oživiť tento projekt pre Playstation 5, alebo tvoria niečo úplne iné, to sa asi čoskoro dozvieme. Za predpokladu, že vývoj tejto hry nepôjde tak, ako vývoj Project Internal-7.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk