Po Chuckovi Norrisovi do World of Tanks pribúdajú aj Sylvester Stallone a Kurt Russell

Po Chuckovi Norrisovi do World of Tanks pribúdajú aj Sylvester Stallone a Kurt Russell

 

Do konzolovej verzie kultovej bojovej simulácie World of Tanks pribúda doposiaľ najväčšia aktualizácia vôbec. Tzv. „Update 6.“ prináša sezónnu zábavu, ktorá sa nesie nielen v znamení kultového Chucka Norrisa, ale aj ďalších akčných hviezd.

Podľa PR manažéra Wargamingu pre juhovýchodnú Európu Karla Drdu sa hráči môžu tešiť nielen na množstvo obsahu, ale aj technických vychytávok. „Kvôli novej generácii konzol bol engine úplne prepracovaný – od vylepšenej viditeľnosti, zvýšenej úrovne detailov, osvetlenia a textúr, až po kompletné spracovanie grafiky a používateľského rozhrania,“ uviedol Drda s tým, že jednou z praktických noviniek je napríklad nová záložka s názvom „Profil“.

Súčasťou aktualizácie je aj nová sezóna s názvom „Action Heroes“ (akční hrdinovia), ktorá do hry uvádza trojicu nových postáv známych z televízie 80. rokov. Len nedávno pritom Wargaming prekvapil hráčov vianočnou reklamou s Chuckom Norrisom. K neporaziteľnému terču mnohých vtipov sa teraz pridávajú aj ďalší slávni herci – Sylvester Stallone ako John Rambo a Kurt Russell alias Snake Plissken z filmov Útek z New Yorku a Útek z L.A. Samotný Chuck Norris do hry vstupuje ako dôstojník armády USA James Braddock.

Hráči môžu získať každého z trojice legendárnych akčných hrdinov ako veliteľa vlastného špeciálneho tanku. K dispozícii budú tiež skiny pre každú z nových postáv a na mieru ušitá garáž.

„Update 6.0 s využitím nášho vlastného konzolového enginu Despair spôsobí revolúciu v hre World of Tanks Console. S Rambom, Snakeom a Braddockom bude Sezóna 3 pokračovať v podobnom duchu ako predchádzajúce dve,“ dodáva kreatívny riaditeľ štúdia Wargaming TJ Wagner.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk