Hitman 3 dostane na PS5 podporu DualSense funkcií a tešiť sa môžeme aj na VR

Hitman 3 dostane na PS5 podporu DualSense funkcií a tešiť sa môžeme aj na VR

 

Najobľúbenejší nájomný vrah dostate tretiu časť rebootu značky už začiatkom roka.

S blížiacim sa dátumom vydania prichádza aj stále viac informácii. Najnovšie sa na PlayStation blogu objavili správy aj o špeciálnej podpore hry Hitman 3 pre DualSense ovládače. Okrem toho Hitman 3 garantuje na PS5 4K a 60FPS gameplay, podporu HDR a bezplatný medzigeneračný prechod. Čo znamená, že ak budete vlastniť verziu pre PS4, pri prechode na PS5 stiahnete upgrade pre túto konzolu zadarmo. 

Podpora DualSense funkcií

Čo sa týka podpory pre DualSense, v hre si užijeme podporu adaptívnych triggerov pri všetkých zbraniach a tak by mala byť streľba omnoho autentickejšia. Haptická odozva zabezpečí lepšie precítenie spätného rázu zbraní a tiež bude unikátna pre každú zbraň a tak by sme mali mať pri streľbe z každej zbrane o niečo iný zážitok. Najveľkolepejšie znie použitie triggerov v kombinácii s haptikou pri streľbe z ostreľovacej pušky. Tam dáva hra dôraz na to, aby ste pracovali s citlivosťou a odporom triggerov napríklad pri zaostrovaní nepriateľa optikou. Na toto som úprimne celkom zvedavý, znie to totiž celkom zaujímavo. Celkovo to teda vyzerá, že nová technológia vibrácií v ovládačoch PlayStation prinesie naozaj dobré oživenie do hrania. 

Podpora PlayStation VR

Tešiť sa môžeme aj na podporu VR, Hitman 3 sľubuje možnosť vychutnať si misie aj z pohľadu virtuálnej reality. A to nie len nové levely, ale aj tie staršie z prvých dvoch častí. Samozrejme, v prípade ak vlastníte aj predchádzajúce diely, prenesú sa vám levely automaticky do najnovšej časti. Navyše ku každej PS5 kópii dostanete aj digitálnu verziu pre PS4. 

Vydanie Hitman 3 je naplánované na 20. januára 2020.

Zdroj: blog.playstation.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk