Konečne máme k dispozícii skutočné obrázky konzoly Playstation 5! Pozrite si ju v celej kráse

Konečne máme k dispozícii skutočné obrázky konzoly Playstation 5! Pozrite si ju v celej kráse

 

Z renderov do skutočnosti.

Je to celkom šialené, ale vlastne až do dnešného dňa sme nevideli Playstation 5 konzolu naživo. To čo sme videli v traileroch bol render konzoly. Samozrejme, až tak nejak na tom nezáleží, no je celkom zaujímavé, že prvý moment, kedy sme konzolu uvideli je necelé dva mesiace pred jej vydaním.

A konzolu v plnej kráse si môžeme pozrieť vďaka United States Federal Communications Commision, kde Playstation 5 poputovala na tradičný proces schvaľovania.

Už vieme, že rozmery konzol budú 39x10,4x26cm (klasická verzia) a 39x9,2x26cm (digitálna verzia) a konzoly budú vážiť 4,5kg a 3,9kg. A taktiež vieme, že konzola bude mať 3xUSB-A, 1xUSB-C, RJ-45, HDMI prípojky a samozrejme aj prípojku do siete.

Najnovšie obrázky nám však toho odhaľujú oveľa viac. Napríklad to, ako bude fungovať stojan na konzolu, ktorý bude pribalený ku každému kusu, aká veľká v skutočnosti je táto konzola a taktiež aj to, aký veľký je DualSense ovládač.

Jednou z mála nezodpovedaných otázok je teda to, akým spôsobom sa bude dať rozšíriť kapacita SSD disku na konzole. Mark Cerny ešte v marci prezradil, že bude existovať také možnosť, no po obvode konzoly zatiaľ nie je vidieť žiaden viditeľný kus plastu, kde by sa NVMe SSD disk dal strčiť.

Playstation 5 a Playstation 5 Digital Edition prídu 19. novembra za 499€ a 399€.

Zdroj: Playstation 5

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk