Konzola PlayStation 5 je beznádejne vypredaná. Obrovský záujem vyprázdnil všetky známe obchody

Konzola PlayStation 5 je beznádejne vypredaná. Obrovský záujem vyprázdnil všetky známe obchody

 

Po konzolách sa len tak zaprášilo.

Včera večer sme sa konečne dočkali oznámenia dátumu štartu novej generácie PlayStationu a nechýbali samozrejme ani ceny jednotlivých edícií PlayStation 5. Za 499 eur dostaneme verziu s blu-ray mechanikou a za pekných 399 eur to bude Digital edition - konzola bez blu-ray mechaniky. Iný rozdiel v edíciách nenájdete, takže v oboch prípadoch sa môžete tešiť na výkonný hardvér, ktorý podporuje 4K hranie a množstvo skvelých funkcií.

Počas prezentácie sme sa dozvedeli, že oficiálne predobjednávky začínajú až dnes, ale množstvo veľkých reťazcov a obchodov neváhalo a objednávky spustili ihneď. A prakticky po pár minútach bolo všade vypredané. Vypredané hlásili obchody ako Amazon, Walmart, Gamestop či Best Buy. 

Podobná situácia nastala prakticky všade a ani u nás to nebude zrejme inak. Aj napriek tomu, že na štart PlayStation 5 je k dispozícii podstatne viac kusov konzol ako v prípade štartu PlayStation 4 v roku 2013, tak je viac než isté, že PlayStation 5 v bežnom predaji počas štartu nenájdete a bude k dispozícii len v rámci predobjednávok. 

Zdroj: fanbyte.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk