Ohlásenie Batman hry a Suicide Squad hry je už iba formalitou

Ohlásenie Batman hry a Suicide Squad hry je už iba formalitou

 

Tak hádam už konečne.

Vo vydavateľstve Warner Bros. Games sa toho v súčasnosti deje celkom veľa. Jednak je vydavateľ a to vrátane štúdií a hier na predaj za sumu okolo 2 miliárd dolárov a zároveň plánujú štúdiá pod týmto vydavateľom na august (konkrétne 22. augusta) tohto roka predstavenie svojich hier na DC Fandome.

A zdá sa, že už vieme, aké dve hry tam uvidíme. Užívateľ fóra ResetEra DriftingOrbit si totiž všimol, že Warner Bros. Games si dal zaregistrovať domény, ktoré naznačujú, že nová Batman hra od štúdia Warner Bros. Montreal sa bude volať Batman Gotham Knights a nová hra od britského štúdia Rocksteady (tvorcovia Batman Arkham hier) sa bude volať jednoducho Suicide Squad.

Medzi 16. a 19. júnom boli totiž zaregistrované domény suicidesquadgame.comgothamknightsgame a suicidesquadkillthejusticleague.

Aj napriek tomu, že nikde v týchto doménach nie je uvedený názov Warner Bros. tak ďalší užívateľ si všimol, že spravovateľom týchto domén je rovnaká spoločnosť (MarkMonitor), ktorá spravuje aj doménu wbgames.com.

Vyzerá to teda, že ohlásenie týchto hier je doslova na spadnutie. Teda, ak pod slovným spojením „na spadnutie“ máte na mysli presne za dva mesiace.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk