Herný insider a herný novinár sa nevedia zhodnúť v akom stave je GTA VI

Herný insider a herný novinár sa nevedia zhodnúť v akom stave je GTA VI

 

Protichodné informácie.

Zdá sa, že GTA VI asi neuvidíme tak skoro. Minimálne to nám v poslednej veľkej reportáži pre web Kotaku prezradil uznávaný herný novinár Jason Schreier (teraz už pôsobí v Bloombergu). Vo svojej reportáži totiž spomenul, že projekt nového GTA je doslova v ranných fázach vývoja a to znamená, že si na hru počkáme ešte niekoľko rokov.

Prakticky hneď po tejto reportáži sa však ozval známy „Rockstar leaker“ Yan2295, ktorý prezradil, že jeho zdroje zo štúdia Rockstar mi tvrdia niečo úplne iné a podľa nich je hra už zo 60% hotová. A aj keď súboj uznávaný novinár a leaker by mal byť jasne v prospech prvého menovaného, tak Yan2295 si vybudoval svoje renomé na sociálnych sieťach práve vďaka tomu, že vedel predpovedať ohlásenia Rockstaru a to vďaka kontaktom v štúdiu a dokonca aj sám Rockstar ho raz upozornil, aby prestal leakovať informácie.

A zdá sa, že ich nezhody pokračujú. Predvčerom si vymenili odkazy na sociálnej sieti Twitter a zdá sa, že každý z nich disponuje inými informáciami.

Aká je však pravda, to sa pravdepodobne nedozvieme. Rockstar je však nepochybne spokojný s predajmi hry a GTA Online im stále prináša desiatky až stovky miliónov dolárov a je teda zrejmé, že sa s pokračovaním určite nebudú ponáhľať.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk