Novinky o konzolovej Playstation 5 exkluzivite GodFall sa dozvieme „už čoskoro“

Novinky o konzolovej Playstation 5 exkluzivite GodFall sa dozvieme „už čoskoro“

 

Naznačili autori niečo viac?

Jednou z prvých „next-gen only“ hier, ktoré boli predstavené verejnosti bol GodFall od štúdia Counterplay Games. Hra síce príde aj na PC, no z konzolových krabíc si autori vybrali exkluzívne iba tú modrú, teda Playstation 5.

O hre zatiaľ vieme iba to, že sa v nej všetko leskne a že pôjde o nový prírastok do „looter-slasher“ subžánru a hlavným lákadlom na hranie bude teda loot. Úvodný trailer bol predstavený na The Game Awards a tí, ktorých hra zaujala sa zaujímajú, kedy sa dozvedia viac informácií. 

Počas podujatia PAX East a panelu Gearboxu (Gearbox je vydavateľom hry) sa dostalo aj na tému GodFall a podľa vývojárov máme nové informácie a ďalšie predstavenie hry očakávať „veľmi veľmi skoro.“

Zaujímavé na tomto vyjadrení je v prvom rade to, že sa dá celkom realisticky predpokladať, že Sony použije túto hru na ukážku sily Playstation 5 a teda to „veľmi veľmi skoro“ môže pokojne znamenať aj to, že „veľmi veľmi skoro“ sa dočkáme aj oficiálneho predstavenia samotnej konzoly. Druhou možnosťou je, že vývojári plánujú hru bližšie predstaviť bez ohľadu na Sony a ich predstavenie konzoly. No vzhľadom na to, že GodFall má byť prvou next-gen exkluzivitou, tak je tu vysoká šanca, že Sony sa bude chcieť hrou pochváliť.

GodFall má prísť koncom tohto roka na PC a Playstation 5.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk