Tokio Game Show ukáže budúcnosť hrania: Cloud hranie a nové konzoly

Tokio Game Show ukáže budúcnosť hrania: Cloud hranie a nové konzoly

 

Dátum podujatia je však už viac tradičný.

Mediálna masáž sa už začína a CESA (Computer Entertainment Supplier’s Association) už začína hráčov a partnerov lákať na tohtoročné podujatie Tokio Game Show 2020. A láka ich skutočne vo veľkom. Napriek tomu, že o nových konzolách ešte nevieme všetko, tak práve tie majú byť tým hlavným ťahákom podujatia.

Našťastie, TGS 2020 sa bude konať až 24-27. septembra 2020 v Makuhari Messe Convention Centre v meste Chiba, takže aj Sony a aj Microsoft majú dostatok času na to, aby nám svoje nové mašiny dovtedy ukázali. Okrem nových konzol bude ďalším ťahákom podujatia aj dôraz na cloud hranie a na revolúciu, ktorá sa v tomto segmente chystá s rozširovaním 5G sietí.

„S týmito hlavnými témami ponúka toto podujatie možnosť pre ľudí, ako si vyskúšať najnovšie hry a ako sa ponoriť do pocitu vzrušujúcej hernej budúcnosti, ktorá je za rohom,“ povedali zástupcovia CESA.

Organizátori sa taktiež pokúsia prekonať rekord v počte účastníkov, ktorý sa v minulom roku vyšplhal na 262 000, ktorí mohli vidieť produkty a služby od 655 vystavovateľov. Súčasťou TGA 2020 budú aj rôzne e-šport podujatia.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk